Gotham® v2 to maksymalna, nieskrępowana ekspresja głębokiego zaangażowania JL Audio w piękny design, wyjątkową jakość wykonania i prawdziwie wspaniały dźwięk. Dzięki odurzającemu połączeniu faktury, zwartości, dynamiki i rozciągnięcia, Gotham v2 są idealne jako uzupełnienie doskonałych głośników stereo lub jako fundament niskich częstotliwości w najwyższej klasy kinie domowym.

Masywna obudowa Gotham® v2, wykonana z kompozytu włókna szklanego, jest ręcznie wykańczana na luksusowy czarny połysk i podkreślona przez obrabiane aluminium i akcenty ze stali nierdzewnej. Wygląd i wrażenie są jednocześnie eleganckie i spektakularne. Co ważniejsze, ta piękna obudowa mieści w sobie parę najbardziej zaawansowanych technologicznie przetworników subwoofera JL Audio, każdy o ponad czterocalowym skoku szczytowym. Wzmacniacz Gotham® v2 oferuje oszałamiające 4500 W czystej, kontrolowanej mocy, podczas gdy całkowicie nowy system przetwarzania sygnału wykorzystuje DSP do wszystkich funkcji. Obejmuje to bardziej wydajną, cyfrową wersję naszej technologii automatycznej optymalizacji pomieszczenia, z 18 pasmami korekcji odpowiedzi, aby bezbłędnie zintegrować Gotham® v2 z akustyką pomieszczenia.

Słuchanie Gotham® v2 ujawnia zupełnie nowy wymiar wydajności subwoofera... wymiar tak satysfakcjonujący, że słuchanie słabszych subwooferów na zawsze stanie się aktem kompromisu.