TESTY

Dominion d108 - Test Stereolife

"Nowy gracz na rynku to zawsze wielka niewiadoma, bez względu na to, ilu fanów ma na facebooku. Do testu wybrałem najmniejszy i najtańszy model JL Audio, wychodząc z założenia, że jeśli wypadnie przyzwoicie, to pozostałe konstrukcje będą tylko lepsze. Poradził sobie śpiewająco, nie poddając się nawet w sytuacji beznadziejnej, a z monitorami Equilibrium stworzył konfigurację, której nie zawaham się nazwać synergiczną. Jeżeli więc szukacie porządnego, muzykalnego subwoofera, pamiętajcie o firmie specjalizującej się w montowaniu potężnych głośników na pokładzie sportowych samochodów, terenówek i luksusowych jachtów. Okazuje się, że skubańcy potrafią też robić sprzęt do zastosowań domowych i wychodzi im to nie gorzej niż starym wyjadaczom."

Dominion d110 - Rekomendacja HiFiClass

"JL Audio Dominion d110 może okazać się dla wielu osób idealnym rozwiązaniem zarówno w systemie stereo, jak i kinie domowym. Zajmuje on niewiele miejsca, jest łatwy w ustawieniu i dostrojeniu, a co najważniejsze oferuje bas o zasięgu, dynamice i sile przebicia, jakiego nie spodziewalibyśmy się po konstrukcji tej wielkości. Ponadto zachwyca świetną kontrolą, dynamiką oraz zasięgiem. Gorąca rekomendacja!"

JL Audio e110 - "Przyczajony Tygrys" test Infoaudio

"JL Audio e110 uwiódł mnie i muszę przyznać, że zapewnił najszybszy, najbardziej zwarty i precyzyjny bas jaki kiedykolwiek dane było mi usłyszeć pod swoim dachem. Potrafi zejść nisko kiedy trzeba ale przez większość czasu nie zwraca na siebie uwagi, znika z pomieszczenia i krąży jak przyczajony tygrys gotowy do ataku wtedy, kiedy jest do tego odpowiedni moment. Dokładnie tego oczekuję od subwoofera w systemie stereo. Scena i przestrzeń również uległy ogromnej poprawie. Na koniec wspomnę jego cenie. Nie jest on mała, ale jestem zdania, że jest to produkt dla świadomych słuchaczy, którzy posiadają już system na odpowiednim poziomie, lecz szukają dalszej poprawy. Osobiście przyznam, że jeśli miałbym rozważać w tej chwili zmiany w systemie, to e110 znalazłby się w czołówce na mojej liście życzeń."